Nagroda za najciekawszy sposób realizacji większe szkoły I Liceum Ogólnokształcące im. Jakbym miała wypadek, to wiem, że GOPR zawsze pomoże — mówi mała laureatka. Zwłaszcza, że wielokrotnie słyszał o przypadkach, kiedy źle postawiona kropka czy przecinek w cenie, spowodowały stratę np. Ratownicy odbyli ponad 20 spotkań w szkołach, szkoląc dzieci i młodzież z profilaktyki górskiej. Adam Kokot - fotograf z Zakopanego, został zwycięzcą kategorii "Klimat"!

Spośród 8 finalistów widzowie wybrali 3 bohaterów dnia codziennego, którzy otrzymali nagrody podczas uroczystej gali w Teatrze Narodowym. Poznaliśmy wiele historii, które są motywujące i inspirujące. Pod koniec listopada roku Mateusz Bystrzycki, przejeżdżając przez most nad Kanałem Łuczańskim, zauważył tonący w nim samochód. Mateusz, jako jedyny z tłumu zgromadzonego na brzegu, bez wahania ruszył na ratunek — wskoczył do lodowatej wody i uratował dwie kobiety, wyciągając je z tonącego auta.

Logowanie IV edycja: uczestników Serdecznie gratulujemy laureatom nagród. Jednocześnie ubolewamy, że możemy nagrodzić jedynie garstkę, choć zasługuje na to znacznie więcej placówek.

Zwyciezcy akcji Marzec Transakcje wyboru

Jak co roku, wybór był bardzo trudny. Nagroda za najciekawszy sposób realizacji mniejsze szkoły Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju Książki o wartości zł tytuły wybrane przez laureata Nagroda ufundowana przez redakcję czasopisma W Dusznikach-Zdroju zorganizowano wzorcowy piknik czytelniczy.

Zwyciezcy akcji Opcje akcji Ejerity.

Przygotowania wsparło grono pedagogiczne i dyrekcja. Nagroda za najciekawszy sposób realizacji większe szkoły I Liceum Ogólnokształcące im. Czartoryskiego w Puławach Książki o wartości zł tytuły wybrane przez laureata Nagroda Zwyciezcy akcji przez W Puławach zorganizowano duże i bardzo trudne w realizacji przedsięwzięcie.

NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Zaproszono władze lokalne oraz uczniów i nauczycieli z innych szkół. Promowano nowości z Zwyciezcy akcji, które można było na bieżąco wypożyczać.

Wspólne czytanie odbyło się w plenerze, na kocykach.

Część osób czytała sobie w ciszy, a chętni licealiści czytali m. Wszystko to było bardzo autentyczne i odbyło się w miłej atmosferze pikniku. Akcję relacjonowało wiele lokalnych mediów, w tym puławska telewizja.

Zwycięzcy konkursu fotograficznego „Nasi przeciwnicy w akcji”

Nagroda za najlepsze zdjęcie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach Książki o wartości zł tytuły wybrane przez laureata.

  1. Transakcje opcji XLNX
  2. Ta strona do działania wykorzystuje cookies.
  3. Zwycięzcy akcji „Zwykły Bohater” - blokoblisko.pl

Nagroda ufundowana przez Zdjęcie leżących na trawie dzieci na początku artykułu idealnie wpisuje się w charakter akcji. W dodatku dzieci nie pozują, tylko naprawdę czytają.

Zwycięzcy konkursu “Akcja ratunkowa w górach”

Nagroda za największą liczbę uczestników akcji Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego w Lesznie Wybor platformy handlowej Alpha o wartości zł tytuły wybrane przez laureata.

Nagroda ufundowana księgarnię Tuliszków Na boisku w Lesznie wspólnie czytało osób.

Zwyciezcy akcji System Balustrasow ze szkla strukturalnego

Pełna lista nagrodzonych placówek.