Co zyskamy decydując się na wynajem dostawczych Tychy?

Coraz częściej można spotkać się z opinią, że wynajem samochodów dostawczych jest lepszy niż ich zakup. Tylko co właściwie zyskujemy, decydując się na wynajem? Sprawdzamy!

Dostęp do szerokiej floty samochodowej

Decydując się na wynajem dostawczych tychy zapewniamy sobie dostęp do różnego typu samochodów dostawczych. W profesjonalnej wypożyczalni możemy liczyć na bardzo szeroki wybór pojazdów dostawczych – od furgonetek, po kontenery 8EP, małe samochody dostawcze typu van, dostawczaki z plandekami, plandeki z kabinami sypialnianymi oraz plandeki z windami ułatwiającymi załadunek towarów. To jednak nie wszystko, ponieważ wypożyczalnia nie tylko zapewnia nam na wynajem dostawcze tychy, ale również samochody osobowe, busy, brygadówki i lawety. Dzięki temu w jednym miejscu mamy dostęp do wszystkich pojazdów, które mogą nam się przydać zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.

Sprawne i bezpieczne pojazdy

Warto również wspomnieć o tym, że wszystkie wypożyczane dostawczaki są sprawne i bezpieczne. Dzięki temu nie musimy się martwić o to, czy nie zagraża nam, ani też innym użytkownikom drogi, niebezpieczeństwo. Wszystkie pojazdy przechodzą okresowe badania, jak również na bieżąco usuwane są wszelkiego typu awarie, czy usterki.

Współpraca z profesjonalną firmą

Decyzja o wynajmie dostawczych tychy wiąże się z nawiązaniem współpracy z firmą, która dostarcza wszystkie pojazdy. Wybierając zatem KRÓL rent a car, zapewniamy sobie współpracę z najlepszą firmą na rynku. To profesjonaliści w każdym znaczeniu tego słowa. Mają doświadczenie, dokładają starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i zapewniają szeroką flotę samochodową, którą na bieżąco powiększają. Dzięki temu nasza współpraca z taką firmą będzie zawsze przebiegała bezproblemowo.

Przejrzyste warunki umowy

Na tym jednak nie koniec, ponieważ wynajem dostawczych tychy oznacza również przejrzyste warunki umowy. Firma szanuje swoich klientów, zależy jej na dobrej opinii oraz relacjach z klientami, dlatego nie spotkamy się tutaj z żadnymi ukrytymi kosztami, czy zapisami w umowie, o których wcześniej nie było mowy.

Przystępne ceny za użytkowanie pojazdów

Poza tym możemy liczyć na bardzo przystępne ceny za użytkowanie wybranych przez siebie pojazdów. Zwykle cennik ustalany jest indywidualnie, bo wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaki dokładnie pojazd wybierzemy, na jaki cel go przeznaczy i jak długo będziemy go używać. Jednak warto mieć świadomość, że ceny są tutaj zawsze ustalane uczciwie.

Doradztwo techniczne

Jakby tego było mało, to możemy liczyć na pełne wsparcie w kwestii wyboru pojazdu dostawczego. Do naszych usług firma oddaje wykwalifikowanych doradców, którzy mogą pomóc nam w wyborze pojazdu, który sprawdzi się w naszej firmie, czy podczas wyjazdu rodzinnego.