Przedstawiamy wam Yoga School ZEN – Szkołę jogi ZEN, która powstała w Styczniu 2017 w Kaliszu w BlokoBlisko Bouldering Center na ul.Chopina 23 razem z pierwszą filią w centrum « Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Do Góry Nogami » w Ostrowie Wielkopolskim. Zajęcia prowadzi instruktorka Hatha Jogi Renata Gottasova! Renata pochodzi z pięknych Słowackich Tatrzańskich gór, nie tylko że jest trenerem Hatha jogi, ale także zajmuje się psychoterapią, ezoteryką, w tym objętą numerologią i Tarotem. W Polsce mieszka od roku 2008. Z wykształcenia jest chemikiem. Jeśli chodzi o sekcje Hatha Jogi w Blokoblisko, te już u nas istnieją od Września 2015 i cieszą się coraz większym powodzeniem. Zajęcia jogi w filii w Ostrowie Wielkopolskim były rozpoczęte w Lutym 2016. Aby pogłębić praktykę Jogi, oprócz regularnych zajęć, co drugi miesiąc odbywają się weekendowe warsztaty jogi. Co więcej, na zajęcia jogi do Blokoblisko Bouldering Center można przychodzić na kartę Multisport i Fitprofit. Zapraszamy Cię na zajęcia Hatha jogi, pamiętaj, że Jogę może ćwiczyć każdy – ćwiczenia są bardzo zróżnicowane, ale zaczynamy zawsze od prostych, wstępnie otwierających ciało – do bardziej skomplikowanych pozycji.   Sprawdź WEBSITE YOGA SCHOOL ZEN

Przedstawiamy wam Yoga School ZEN – Szkołę jogi ZEN, która powstała w Styczniu 2017 w Kaliszu w BlokoBlisko Bouldering Center na ul.Chopina 23 razem z pierwszą filią w centrum « Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Do Góry Nogami » w Ostrowie Wielkopolskim.

Zajęcia prowadzi instruktorka Hatha Jogi Renata Gottasova! Renata pochodzi z pięknych Słowackich Tatrzańskich gór, nie tylko że jest trenerem Hatha jogi, ale także zajmuje się psychoterapią, ezoteryką, w tym objętą numerologią i Tarotem. W Polsce mieszka od roku 2008. Z wykształcenia jest chemikiem.

Jeśli chodzi o sekcje Hatha Jogi w Blokoblisko, te już u nas istnieją od Września 2015 i cieszą się coraz większym powodzeniem. Zajęcia jogi w filii w Ostrowie Wielkopolskim były rozpoczęte w Lutym 2016.
Aby pogłębić praktykę Jogi, oprócz regularnych zajęć, co drugi miesiąc odbywają się weekendowe warsztaty jogi. Co więcej, na zajęcia jogi do Blokoblisko Bouldering Center można przychodzić na kartę Multisport i Fitprofit.
Zapraszamy Cię na zajęcia Hatha jogi, pamiętaj, że Jogę może ćwiczyć każdy – ćwiczenia są bardzo zróżnicowane, ale zaczynamy zawsze od prostych, wstępnie otwierających ciało – do bardziej skomplikowanych pozycji.

 

Sprawdź WEBSITE YOGA SCHOOL ZEN

Copyright BlokoBlisko 2016